Podobne newsy

All Random All Mid

Grafika do newsa "All Random All Mid"
Dla wielu graczy długi weekend upłynął pod znakiem testowania nowej mapy w League of Legends - ARAM, czyli All Random All Mid.

ARAM raczej nie zostanie mapą na turnieje popularnej gry MOBA, jednak z pewnością zapewni wam wiele godzin dobrej zabawy. ARAM, czyli All Random All Mid to jedna z modyfikacji, powstała dzięki fanowskim przeróbkom. Jej popularność przykuła uwagę programistów LoLa, którzy postanowili zaadoptować jej potencjał. Przygotowali wspaniałą mapę, która zachwyca ilością szczegółów i zaawansowaną, piękną grafiką. Jej zasady różnią się tych, które znamy z wcześniejszych map. Na ARAMie występuje tylko jedna linia - most, który łączy oba Nexusy. To tam odbywają się pierwsze potyczki i rozpoczyna szturm na wieże przeciwników. W związku z tym, rozgrywka na tej mapie to nieustanny pokaz sił całych drużyn, czyli aż 10 graczy. Dodatkową atrakcją jest również losowość championów. Każdy z graczy otrzymuje wylosowanego przez komputer bohatera, niezależnie od swoich preferencji czy umiejętności. Zyskują na tym ci gracze, których baza championów jest duża. Zawsze jednak istnieje pewien stopień przypadkowości - postacie z rotacji są również brane pod uwagę. Każdy z Przywoływaczy rozpoczyna grę na 3 lvl i dzięki temu ma dostępne już niektóre czary i zdolności, pozwalające na prowadzenie normalnej zabawy. Nie da się ukryć, że gra nie zawsze jest zbalansowana, a rozkład championów trafny - zdarzają się teamy, w których dominują postacie używane najczęściej jako supporty lub też drużyny z przewagą AD carry, grające przeciw zespołom, które nie posiadają żadnego przedstawiciela tej profesji.

ARAM to doskonała zabawa, zwłaszcza dla starych wyjadaczy, którzy mają ochotę odstresować się po całej serii przegranych Rankedów. Dzięki losowości gry oraz fortunie, która nie zawsze sprzyja, każdy z Przywoływaczy może ponownie poczuć się jak niedoświadczony gracz, który odpala grę dla czystej przyjemności. Powodzenia!

06.05.2013
← powrót