Podobne newsy

Pyrkon Dance 2013

Grafika do newsa "Pyrkon Dance 2013"
Zastanawialiście się kiedyś, jak tańczą wasze ulubione postacie z filmów i gier? Czas zderzyć wyobrażenia z rzeczywistością!

Pyrkon 2013 skończył się już dwa tygodnie temu, jednak dopiero teraz miała miejsce premiera filmiku Pyrkon Dance – teledysku, w którym głównymi bohaterami są poprzebierani uczestnicy konwentu. Pyrkon Dance ma już swoją tradycję, a tegoroczna edycja to jest już trzecią, w trzynastoletniej historii konwentu.

W nagraniu udział wzięli głównie ci, którzy parają się cosplay'em – stąd też dużo tu postaci z mang i anime. Znalazło się tu także miejsce dla przedstawicieli grup rekonstrukcyjnych oraz organizatorów konwentu. Wprawne oko dostrzeże tu m.in. Predatora, Babydoll (Sucker Punch), Melindę Waleczną, Czarodziejki z Księżyca, kucyki Pony, Annie (LoL), Larę Croft, Żółwia (Dragon Ball), szturmowców z Gwiezdnych Wojen, Wiedźmina i wielu, wielu innych. Warto również zwrócić uwagę na gościnny występ pisarzy – Grahama Mastertona, Łukasza Orbitowskiego i Miroslava Zambocha! Obejrzyjcie sami – może w przyszłym roku i Wy się załapiecie do kolejnego filmiku?  

04.04.2013
← powrót